درباره ما

معرفی

تیم توسعه آرکا پارس متشکل از بهترین فارغ التحصیلان دانشگاههای برتر ، با هدف فعالیت در زمینه طراحی و پیاده‌سازی وب سایت از 10 سال پیش فعالیت خود را آغاز نمود و همگام با رشد نیاز به سیستم‌های تحت وب، اقدام به تولید سایت های مدیریت محتوا (CMS)، فروشگاه اینترنتی و پورتال با جدیدترین تکنولوژی‌های روز وب کرد.

با همکاری نیروهای خلاق و متخصص در حوزه برنامه نویسی این شرکت توانسته بهترین وب سایت ها را طراحی و تولید نماید و در حال حاضر یکی از قدرتمندترین شرکت های طراحی سایت در ایران باشد.

چه کاری انجام میدهیم؟

با توجه به تجربه طولانی و کافی در زمینه طراحی سایت به این نتیجه رسیدیم که مشتریان ما در دو دسته متفاوت قرار دارند که دسته اول ، کارفرمایانی هستند که می خواهند با کمترین هزینه و سریعترین زمان وب سایتی با امکانات اولیه داشته باشند که ما برای این عزیزان وب سایت های ارزان قیمت را طراحی و پیاده سازی نمودیم و دسته دوم ، کسانی هستند که بدنبال طراحی کاملا اختصاصی سایت خود هستند که هر گونه امکاناتی که بخواهند طراحی و پیاده سازی شود که برای آنها نیز از مرحله ایده خام تا پیاده سازی کامل ایده ، در کنار آنها خواهیم بود.

عمده تکنولوژی مورد استفاده شده در طراحی سایت

ما به کمک آخرین تکنولوژیهای موجود در وب ، طراحی سایت شما را انجام میدهیم که در بیشتر طراحی های ما ، از تکنولوژیهای زیر استفاده می گردد.

Asp .net Mvc Web Application ، SQL SERVER ، Ajax ، Entity Framework and LINQ ، Jquery, Html5 & less ، Knockout.js